بیانیه بخشدار قصابه به مناسبت گرامیداشت ۲۲ بهمن

سایت بخشداری قصابه:در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب   اسلامی، داود رضایی بخشدار قصابه با صدور بیانیه ای مردم بخش قصابه را برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت نمود.

متن بیانیه بخشدار قصابه بدین شرح است:

در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، داود رضایی بخشدار قصابه با صدور بیانیه ای مردم بخش قصابه را برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت نمود.

متن بیانیه بخشدار قصابه بدین شرح است:

بسم الله‌الرّحمن‌الرّحیم»

 ۲۲ بهمن یادآور حرکت حماسی مردمی است که با لبیک به ندای رهبر و مقتدای خود ، با همه  وجود در راه  آرمان  آزادی خواهی و حق طلبی گام برداشتند و بساط  کفرو طاغوت را از مملکت اسلامی شان برچیدند. مملکتی که اینک انقلاب آن الگویی عالم گیر برای تمامی ملتها و مستضعفانی شده است که ظلم و ستم را بر نمی تابند. انقلابی  که با تصرف قلوب مردم به پیروزی رسید.

حضرت آیت الله خامنه ای، ۲۲ بهمن را متعلق به ملت ایران، امام بزرگوار (ره)، و شهدا دانستند و تأکید کردند: دشمن تلاش دارد این ثروت عظیم ملی را متزلزل کند، بنابراین باید با تمام قوا در صحنه بود و عاقلانه و مدبرانه حرکت کرد.

بر این اساس و به یاد خون های ریخته شده در این مسیر، از تمامی مردم بخش قصابه که در طول سی و هشت سال گذشته هموراه پشتیبان نظام و انقلاب بوده اند و در  صحنه های مختلف سیاسی حمایت خود را از آرمانهای امام راحل، شهدای انقلاب ورهبر معظم انقلاب عنوان کرده اند  می خواهیم  با حضور حماسی و آگاهانه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر جلوه ای از اتحاد و همدلی را به نمایش گذارده و برگ زرین دیگری بر تاریخ افتخارات این مرز و بوم  بیفزایند.

گفتنی است مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن رأس ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز جمعه ۲۲ بهمن از مقابل مسجد امیرالمومنین شهر قصابه ، آغاز و پس از طی مسیر در مسجد صاحب الزمان این شهر، با اجرای برنامه، سخنرانی و قرائت قطعنامه پایان می یابد

داود رضایی

بخشدار قصابه

یک پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *